İhtiyaçlarınıza özel fiber optik patch panel çözümleri sunuyoruz.

Optislide Patch paneller

Uygun fiyatlı patch panel ailesidir. SC,FC,LC tip konnektör tiplerine uygundur. Singlemode ve Multimode fiberli aksesuarlar ile kit halinde teslim edilir. Standart optislide patch panel kitinde fiber optik ek kasedi, ek koruyucular, adaptörler, pigtailler teslim edilir. 1U ve 2U yüksekliğinde sipariş edilebilir.

Optislide Datasheet İndir

Odoo text and image block
Odoo image and text block

Railsystem Patch paneller

Teleskobik raylık patch panel ailesidir, açılı ve düz konnektör panellerine sahiptir. SC,FC,LC tip konnektör tiplerine uygundur. Singlemode ve multimode fiberli aksesuarlar ile kit halinde teslim edilir. Standart Railsystem patch panel kitinde fiber optik ek kasedi, ek koruyucular, adaptörler, pigtailler teslim edilir. 1U ve 2U yüksekliğinde sipariş edilebilir.

Railsystem Datasheet İndir

Pivotsystem Patch paneller

Pivot çevresinde açılabilen patchpanel ailesidir. Açılı ve düz konnektör panellerine sahiptir. SC,LC tip konnektör tiplerine uygundur. Pivot yönü ihtiyaca göre değiştirilebilir. Singlemode ve multimode fiberli aksesuarlar ile kit halinde teslim edilir. Standart Pivotsystem  patch panel kitinde fiber optik ek kasedi, ek koruyucular, adaptörler, pigtailler teslim edilir. 1U ve 2U yüksekliğinde sipariş edilebilir. 

Pivotsystem Datasheet İndir

Odoo text and image block
Odoo image and text block

Swingsystem Patch Paneller

Swingsystem patch paneller, dar alanlarda yoğun sonlandırma yapılması gerektiği durumlarda avantaj sağlayan patch panel ailesidir. Açılı ve düz sabitlemelerine sahiptir. SC,LC tip konnektör tiplerine uygundur.  Hem terminasyon hem de patch işlemi için kullanılabilir, ODF çekmecesine alternatif olarak kullanılabilir. Pivot yönü ihtiyaca göre değiştirilebilir. Singlemode ve multimode fiberli aksesuarlar ile kit halinde teslim edilir. Standart Pivotsystem  patch panel kitinde fiber optik ek kasedi, ek koruyucular, adaptörler, pigtailler teslim edilir. 1U ve 2U yüksekliğinde sipariş edilebilir. 

Swingsystem Datasheet İndir