Dünyanın en düşük fiyatlı Powermetresi 

* Singlemode ve multimode fiberler ile tam uyumlu

* FC/ST /SC tip konektörler ile kullanılabilir. 

* 9V Alkaline batarya ile çalışır. 

* USB bağlantısı ile sonuçları bilgisayara aktarabilir. ( OPM25 için geçerlidir.)

* CE Sertifikalı 

* dB,dBm, mW, uW, W cinsinden sonuç gösterir. 

Datasheet İndir

Sorularınız için bizimle iletişime geçin

Model

OPM-15

OPM-25

A

B

A

B

Calibrated Wavelength(1)

850,1300,1310,1490,1550,1625nm

Power Range (dBm) (2)

-70~+10

-50~+27

-70~+10

-50~+27

Application Range

Single/Multimode fibers

Detector Type

InGaAs

Accuracy

For power range of -70 ~ +10: ±5%±0.01nW(±0.5dB@850nm)

For power range of -50 ~ +27 & -55 ~ +17: ±5%±1nW(±0.5dB@850nm)

Resolution

0.01dB

MOD Identification

270,1K,2K Hz

Display Unit

W/mW/μW/dBm/dB (REF)

Connector (3)

FC (Interchangeable SC, ST)

Data Storage

N/A

3200 records

Connectivity

N/A

RS-232

Power Supply

9V Alkaline Battery(450mAh) / Optional 9V AC Adapter

Battery Life

≥40hours

Power Saving

Auto off after 5 minutes idle

Operating Temperature

0?C ~ 50?C (32 ~ 122 F)

Storage Temperature

-20?C ~ 70?C (-4 ~ 158 F )

Relative Humidity

0 ~ 95% (Non-condensing)

Weight

300g (0.66lbs)

Dimensions (H×W×T)

145×75×25mm (5.7×2.9×1inch)